BİLKO AŞ | Hakkımızda
15319
page-template-default,page,page-id-15319,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 ve 2008 yılları arası Md’s Organizasyon ile bir çok ulusal ve uluslar arası kongreler, sempozyumlar, toplantılar, çalıştaylar, kurslar, Sağlık Bakanlığı toplantıları, Sağlık Şurası organizasyonlarında sorunsuz ve başarılı geçen organizasyonlarda aktif olarak çalıştık.
Bu tarihten sonra farklı organizasyon firmaları ile proje bazında ortaklıklar yaptık.
16 yıllık tecrübe ile birlikte kongreye dair güçlü bir ekip ve ekipmanlarla BİLKO Organizasyon A.Ş. kuruldu.
Bilko Organizasyon ile ;
2016 yılında İstanbul (İstahed) Aile Hekimleri ve Çalışanları Çalıştayı düzenledik (230 kişi) 
2017 yılında SADEFE  Ankara Bera Otelde Yanık Sempozyumu düzenledik (320 kişi)
2018 yılında Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığının Sektör Çalıştayı gibi bir çok farklı kurumsal organizasyon ve sempozyum düzenledik.

TOPLANTI ve SEMİNER FAALİYETLERİ

Çeşitli konu ve içeriklerde gerçekleştirilecek olan sosyal ve sanatsal etkinlikler, eğitim seminerleri, bayi toplantıları, tüm toplantı organizasyonları için; koordinasyon faaliyetleri, planlama, firma ve kurumların dinamiklerine uygun olarak hazırlanan her türlü basılı, görsel, teknik uygulamalar, toplantı sunumları, motivasyon arttırıcı faaliyetler, “Meetings” toplantı – organizasyon faaliyetleri arasında yer alıyor.

Seminerlerinizi düzenlerken öncelikle grubunuza uygun destinasyon, otel ve salon araştırılması profesyonelce yapılır. Sonrasında bütçelendirilmiş bir şekilde yeterli alternatifler ile birlikte onayınıza sunulur.

KONGRENİZİ NASIL DÜZENLİYORUZ?

Bu tür organizasyonlar, proje başlangıcından son noktasına kadar herhangi bir kongrenin tasarımı için gerekli olan tüm organizasyonların bütünüdür. Kongre organizasyonu nasıl yapılır derseniz? Kongre öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün hizmetlerin hayata geçirilmesi organizasyonun içeriğidir. Güçlü bir kayıt sistemi ve kayıt ekibi kongre düzenlemek için en önemli faktördür. Bunun dışında sponsorluk dökümanları etkili bir rol oynar. Kongre, fuar veya sergi organizasyonunda; sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler,sponsorluk koordinasyonu,kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojik donanımların kullanılması, online kayıt yazılımları, hediyeler,sekreterlik, simültane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detaylar, Incentive organizasyonlar dahilindedir… Bir kongre organizasyonunda kayıt ücretlerini iyi belirlemek ve mümkün olduğunca fazla bilimsel kayıt almak en zor bölümdür. İşte bu noktada kongre organizasyon komitesine destek olabilen bir kaç firma arasındayız.

Başlıca Verdiğimiz Hizmetler

 • Danışmanlık
 • Karşılama, uğurlama ve hizmetleri
 • Havalimanı ulaşım, transfer araçları temini
 • Kayıt ve akreditasyon hizmetleri,
 • Konaklama hizmetleri / otel rezervasyonları ve koordinasyonu,
 • Kongre sekretarya hizmetleri
 • Tanıtım ve pazarlama (halkla ilişkiler ve basın hizmetleri),
 • Mekan seçimi
 • Kongrenin kurumsal kimliğinin oluşturulması,
 • Toplantı salonlarının düzenlenmesi,
 • Teknik hizmetler (işitsel ve görsel sistemler, simültane ,hizmet ve sistemleri)
 • Dokümantasyon merkezinin koordinasyonu
 • Yiyecek, içecek ve ağırlama hizmetleri
 • Personel temini ve eğitimi
 • Güvenlik ve temizlik hizmetleri
 • Lojistik ve satın alma hizmetleri
 • Turlar (pre, post ve günlük)
q

VİZYON ve MİSYONUMUZ

Vizyonumuz

Mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli Yurt içi ve yurt dışında güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, bilimsel kongre organizasyonlarında insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan ,kongre organizasyonlarının, her aşamasında bir şirket den daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve değeri yüksek, lider şirket olmaktır.

Misyonumuz

Bilimsel kongrelerde ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, dinamik bir ekip ile ve geniş hizmet yelpazesini en hızlı ve en etkin şekilde organize eden ve etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, kongre katılımcılarının memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kongre şirketi olmaktır.

MEDİKAL PAZARLAMA PROJELERİ

İlaç sektöründe yer alan firmaların ve ürünlerin bireysel ihtiyacına yönelik, üniversiteler, dernekler ve fikir liderleriyle birlikte oluşturulacak, yurtiçi ve yurtdışında yürütülecek ;
Yenilikçi, Bilimsel, Saygın, Fark yaratan, Etkinliği ölçülebilen, Ve daha da ötesi, sektöründe ilk olacak
•Ürün / Endikasyon lansmanları,
•Ürün pazarlama programları
•Kongre pazarlama programları
•Kurumsal projeler
Hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik

Kendisini yaptıkları işler ile kanıtlamış her biri kendi alanında başarı sağlamış en iyi ekip arkadaşları ile yola çıkmış profesyonel kişiler ile güvenilir bir kadro ile işimizin başındayız.

Yüksek Sorumluluk Duygusu

Yaptığımız işleri kendi işimiz gibi görüp her zaman en iyisini ve en güzelini yapmak en büyük prensibimizdir.

Deneyim

16 Yıllık deneyimimiz ile Sizlere en kaliteli ve en iyi işi sunmaktayız.

Kalite Bilinci

Yaptığımız İşlerimizde Önceliğimiz Kaliteli Olması BİLKO GROUP Olarak Kaliteden Asla Ödün Vermeden Hizmetlerimizi Sunarız.

Sektörel Ar-Ge

İşlerimizde yenilik yaparak her geçen gün daha da ileriye adım atıp AR-GE bölümümüz ile Daha iyi işlerin oluşması için sürekli çalışmalarımızı devam ettiriyoruz

İş Ahlakı

Yaptığımız işler için gereken önemi en üst düzey'de göstermekle beraber her işi aynı özen ve özveri ile yapmaktan her zaman gurur duyuyoruz.